DOLINKA błyskawicznie podbiła nasze serca swoim charakterem - jest niezwykle przyjacielską, pogodną i spokojną suczką. Szybko zaprzyjaźniłą się z naszymi psami i od pierwszej chwili czuła się w domu swobodnie. Czasem nawet odrobinę za bardzo - wykorzystując naszą nieuwagę zawsze stara się coś ukraść z kuchni albo z grilla... Uważa również, że wszystkie pieszczoty świata należą się właśnie jej.

Już na dwóch pierwszych wystawach zdobyła dwa wnioski na championkę CWC (w Zakopanem pokonując nawet 9 konkurentek!) - zupełnie, jakby chciała nam przypomnieć, że jest nie tylko kochana, ale i piękna.

Jako matka jest niezwykle cierpliwa i troskliwa, z nieukrywaną przyjemnością towarzysząc dzieciom w zabawach Kiedy jednak rozbrykane maluchy pozwalają sobie na zbyt wiele, potrafi je stanowczo przywołać do porządku.

Dolinka jest całkowicie wolna od dysplazji HD-A i została zarejestrowana w Związku Kynologicznym pod numerem KW-I-189/OP. Dolinka jest Championem Polski.

Prawie nie mogę uwierzyć, że w naszej hodowli mieszkają już córki, wnuczki i prawnuki Dolinki, która wciąż zachowuje się jak małolata! A niedawno Dolinka doczekała się praprawnucząt!

 
galeria 1 galeria 2 randka z Wiernym galeria 4 galeria 5    
do strony głównej
Prawa autorskie zastrzeżone - kopiowanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie bez zgody autora jest niezgodne z prawem